کارتن اسباب کشی
کارتن اسباب کشی مناسب
اسفند 16, 1399
اسباب کشی در ایام عید
اسباب کشی در ایام عید نوروز
اسفند 16, 1399
نمایش همه

رانندگان باربری چه وظایفی دارند؟

رانندگان باربری

در مجموعه اتوبار پیروزی برای بهتر انجام شدن کارها تمامی کارکنان وظایفشان را به خوبی می دانند و به آن عمل می کنند تا بتوانیم بهترین نتیجه که رضایت مشتریان گرامی است را جلب نماییم.  در صورتی که همه کارهای اسباب کشی از بسته بندی تا جا به جایی و قرار گرفتن وسایل در ماشین حمل بار به خوبی انجام شود اما رانندگان باربری مسیر را به خوبی نشناسند و اطلاعات کامل از مسیر و ترافیک سطح شهر نداشته باشند نمی توانند اثاثیه را به موقع به مقصد برساند. که این امر سبب بدقولی نزد مشتری  و علاوه بر آن بالا رفتن هزینه باربری را در پی خواهد داشت.

ویژگی های رانندگان باربری

 • مهم ترین ویژگی این افراد داشتن سلامت جسمی و روحی است. به این خاطر که اگر بیماری داشته باشند نمی توانند مسولیت های خود را به درستی انجام دهند.
 • از دیگر ویژگی های رانندگان باربری که از افراد با حوصله و صبور باشند.
 • یک راننده خوب باید به تمامی مسیرها و نقشه های راه آگاهی داشته باشد. چرا که اگر مسیر را به خوبی بلد نباشد باعث سردرگمی و در نهایت دیر رسیدن بار به مقصد می شود.
 • راننده ماشین حمل بار باید دارای اخلاق خوب و برخورد مناسب با مشتری عزیز باشد.
 • ویژگی دیگری که لازم است رانندگان باربری داشته باشند راننده باید دانش و تخصص فنی داشته باشد. تا اگر ماشین دچار نقصی شد تا حدودی بتواند آن را رفع کند.
 • از ویژگی یک راننده خوب اینکه هوشیار باشد یعنی به تمامی عوامل بیرونی از قبیل یک صدای عجیب و غریب، لرزش ناگهانی یا مواردی از این دست بتواند وضعیت خود را تشخیص داده و مورد بررسی قرار دهد تا بتواند مشکل را برطرف نماید.
 • راننده خوب یاید دارای سابقه در رانندگی به خصوص برای مسافت های طولانی مثلاً بارهای شهرستان باشد.
 • یکی از مهم ترین ویژگی های راننده قابل اعتماد بودن است. تا بتواند بار را به موقع و سالم به مقصد برساند.
مطالعه کنید
طریقه بسته بندی ظروف شکستنی در اسباب کشی

رانندگان باربری

وظایف رانندگان در زمان انتقال بار

رانندگان مجرب شرکت باربری پیروزی در قبال باری که تحویل می گیرند مسئولیت دارند. که وظایف رانندگان به شرح زیر می باشد.

 1. راننده محترم باید از نوع بار ، نحوه بارگیری و مهاربندی بار اطلاع داشته باشد.
 2. راننده می بایست بار را کنترل کند و نهایت دقت را به خرج دهد تا بار را سالم به مقصد برساند .
 3. برای حمل بار در مسیرهای طولانی باید یک نفر به عنوان کمک راننده حضور داشته باشد.
 4. راننده باید پس از طی 80کیلومتر از مسیر ایمنی بار را چک کند .
 5. اگر ایمنی بار دچار مشکل شده باشد راننده باید سیستم مهار بار را مجدداً تنظیم نماید.
 6. راننده ماشین حمل بار می بایست در کار خود ماهر و قابل اطمینان باشد و با تمامی قوانین راهنمایی و رانندگی شهری و برون شهری آشنا باشد.
 7. راننده باید بتواند امن ترین و نزدیکترین راه بین مبدا و مقصد را برای رساندن بار انتخاب نماید.
 8. راننده باید ماهر در بستن باربند و اتصالات باشد تا باری که حاوی لوازم حساس و شکستنی است را سالم به مقصد برساند. از لحاظ بدنی آمادگی داشته باشد تا به سایر کارکنان کمک کند.

رانندگان باربری

رانندگان اتوبار پیروزی

از آنجایی که اسباب کشی در کلانشهری مانند تهران برای همشهریان عزیز دارای استرس و نگرانی از جهت ترافیک شهری و مسائلی از این دست می باشد. استفاده از خدمات باریری معتبر و باسابقه تا حد زیادی می تواند از این استرس ها بکاهد. همکاران خوش اخلاق  ما در اتوبار پیروزی با تخصص که در امر حمل و بسته بندی اثاثیه منزل با داشتن رانندگان حرفه ای و باتجربه و استفاده از بهترین و به روز ترین تجهیزات مربوط به بسته بندی و ماشین های مجهز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. این مجموعه با داشتن همکارانی با تجربه و رانندگان حرفه ای با سابقه رانندگی در جاده ها می تواند به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیلات خدمت رسان شما  باشد.

مطالعه کنید
انتخاب ماشین باربری کوچک