اسباب کشی در کوتاه ترین زمان
اسباب کشی در کوتاه ترین زمان
شهریور 15, 1399
محافظت از لوازم با ارزش
از خدمات اسباب کشی محافظت لوازم با ارزش
شهریور 15, 1399
نمایش همه

عوامل موثر بر هزینه باربری

هزینه باربری

عوامل گوناگونی در هزینه باربری تأثیرگذار می باشند. با جمع بندی هریک از این اِلمان ها ، هزینه نهایی باربری محاسبه خواهد شد.

نحوه محاسبه هزینه باربری

براساس میزان ارائه خدمات هر شرکت باربری ، فیمت ها نیز متفاوت می شوند. در متن زیر تعدادی از عواملی که هزینه باربری را بین شرکت های اتوبار متفاوت می سازد ، را بررسی می نماییم.

میزان مسافت طی شده

در حمل بار درون شهری ، زمان صرف شده و میزان مسافت طی شده دو فاکتور مهم در افزایش یا کاهش هزینه باربری شما می باشند. طبیعتاً هرچه فاصله بین مبدأ و مقصد زیادتر باشد ، وقت بیشتری صرف رساندن بار به مقصد خواهد شد. البته اتوبار حرفه ای با داشتن رانندگانی زبده و آشنا به سراسر نقاط شهر می تواند تدابیری را بیندیشد و از مسیرهایی حرکت کند تا با ترافیک کمتری رو به رو شود.
هم چنین برای جلوگیری از اتلاف وقت خود در زمان اثاث کشی و نقل و انتقال وسایل بهتر است از اتوباری که در محل سکونت شما شعبه دارد ، استفاده نمایید.

در ارسال بار به شهرستان نحوه محاسبه هزینه باربری ، فاصله بین دو شهر از هم و تعداد روزهایی است که راننده برای رساندن بار به مقصد در راه است.

بیشتر بخوانید : اسباب کشی در کوتاه ترین زمان

انتخاب ماشین مناسب

اگر ماشین باربری مناسبی برنگزینید ، هزینه باربری را به مقدار قابل توجهی افزایش داده اید. علت آنست که ماشین کوچک برای حمل اثاثیه با حجم زیاد باید دو یا سه مرتبه مسیر رفت و آمد را طی نماید. این کار نه تنها هزینه باربری را کاهش نمی دهد بلکه باعث افزایش نیز خواهد شد. بنابراین انتخاب ماشین مناسب براساس میزان اسباب شما اهمیت زیادی خواهد داشت.

مطالعه کنید
اسباب کشی با کمترین هزینه

باربری شهر ری

تعداد کارگران باربری

تعداد کارگران را برمبنای حجم وسایل و اثاثیه خود تعیین نمایید. درست است که هرچه تعداد کارگران کمتر باشد ، هزینه نهایی کاهش می یابد ولی تعداد بیشتر کارگران می توانند سریع تر اسباب را جابه جا کنند و زمان کلی صرف شده بسیار کم خواهد شد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که کارگر اضافی یا کمبود کارگر هر دو عاملی خواهند بود که در روند طی شدن پروسه اسباب کشی شما و هزینه های ناشی از آن تأثیر بسزایی دارند ، پس توصیه می شود که به تعداد مناسب از کارگران استفاده نمایید.

میزان ساعات کاری

طبق قوانین باربری ، سه الی چهار ساعت کار اثاث کشی هزینه معین دارد و اگر به این تعداد ساعت افزوده شود قیمت نهایی نیز بالاتر خواهد رفت. با توجه به مقدار حجم وسایل شما و تعداد کارگران درخواستی ، ساعت پایان کار متفاوت خواهد بود. اینجاست که کافی بودن تعداد کارگران دارای اهمیت خواهد شد ، زیرا باعث کاهش ساعت حمل اثاثیه می گردند. واضح است که هرچه در طبقات بالاتری سکونت داشته باشید ، زمان طی شده توسط کارگران برای رسیدن ایشان به طبقه همکف و ماشین باربری بیشتر خواهد شد و افزایش زمان برابر با بالا رفتن هزینه ها می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل

یکی از خدمات مهمی که در شرکت های باربری انجام می پذیرد ، بسته بندی اثاثیه منزل است که در صورت نیاز می توانید انجام آن را به نیروهای اتوبار باربری برسانید. البته دقت نمایید که این کار نیازمند تجربه و تخصص کارگران می باشد.
پوشاندن مبلمان و سرویس چوبی با نایلون های ضربه گیر ، باز کردن درب یخچال ساید ، جدا نمودن لوله های ماشین ظرفشویی و لباسشویی ، بسته بندی کریستال ها ، ظروف چینی و شکستنی ، وسایل دکوری ، جدا کردن لوستر از سقف و نایلون پیچی به دور لوسترها و .. از جمله خدماتی است که کارگران باید آن را ارائه دهند. و بر همین اساس هزینه نهایی نیز افزایش خواهد یافت.

مطالعه کنید
اصول چیدمان اثاثیه در ماشین باربری

باربری شهر ری

اتوبار پیروزی

امیدواریم این مطلب مفید واقع شده باشد. سپاسگزاریم که وقت ارزشمند خود را صرف خواندن این متن نمودید.
هزینه های اتوبار پیروزی منصفانه است. اسباب کشی شما بدون اتلاف وقت و توسط زبده ترین و ورزیده ترین کارگران باربری انجام خواهد پذیرفت.